TİCARİ PAZARLAMA UZMANI

  • Deneyim Deneyimli
  • Lokasyon İSTANBUL - ANADOLU
  • Fonksiyon PAZARLAMA
  • Çalışma tipi Tam Zamanlı
  • Çalışma tipi 30.6.2022

ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ

Tüketim ürünleri alanında, 70 yılı aşkın bir süredir öncü ürün ve kategorilerde tüketici ihtiyaçlarını karşılayan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri; temizlik kağıtları, bebek bakım, kişisel bakım, ev bakım ve ev dışı temizlik kategorileri altında Selpak, Solo, Uni, OK, Detan gibi birçok öncü markayı bünyesinde barındırıyor ve çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın gereği olan tüketim ürünlerinin sunumunda öncülük yapmak ve kullanımını yaygınlaştırmak temel amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. 

Yeni Takım Arkadaşımızdan Neler Bekliyoruz?

Mağaza içi etkinliklerin yürütülmesi için pazar araştırma, marka, ticari pazarlama, satış ve saha ekiplerini koordine etmek.
Satış ve saha ekipleri için mağaza içi standardizasyon yönergeleri oluşturmak, güncellemek ve uygulanması için saha ziyaretlerinde bulunmak.
Satış noktalarının mağaza içi standartlarına uygunluğunu ölçmek ve raporlamak, sistemlerin ihtiyaçlara cevap verebilmesi için istenen geliştirmeleri yapmak, gerektiğinde Bilgi Teknolojileri ekipleriyle birlikte çalışmak.
Satış ve kategori ekipleriyle birlikte raf projeleri geliştirmek, müşterilere özel hale getirmek, planogram önerilerinde bulunmak.
Kanal bazlı ürün kataloglarını oluşturmak, tasarım ajanslarını yönetmek.
Dijital dönüşüm projelerinde aktif rol almak, satış ve kategori ekiplerini temsil etmek, ihtiyaçları en doğru şekilde projelere entegre etmek.


Nasıl bir takım arkadaşı arıyoruz?

Hızlı tüketim ya da ev dışı tüketim sektöründe kanal geliştirme, ticari pazarlama ve satış konusunda en az 2 yıl deneyimli,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarını etkin kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.


Cinsiyetsiz CV Cinsiyetsiz CV