İNSAN KAYNAKLARI UZMANI

  • Deneyim Deneyimli
  • Lokasyon İSTANBUL - AVRUPA
  • Fonksiyon İNSAN KAYNAKLARI
  • Çalışma tipi Tam Zamanlı
  • Çalışma tipi 31.10.2020

ECZACIBAŞI HOLDİNG

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, başta yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sanayi topluluklarından biridir. Eczacıbaşı Topluluğu, üçü yabancı ortaklı olmak üzere toplam 39 kuruluşu, 11.600'ün üzerinde çalışanı ve 2018 sonu itibarıyla 8,8 milyar TL cirosuyla gayrimenkul geliştirme, doğal kaynaklar ve bilgi teknolojileri alanlarında da faaliyet göstermektedir.

İş Tanımı

Eczacıbaşı Holding Seçme, Yerleştirme ve İşveren Markası ekibinde, işveren markası yönetimi ve kampüs etkinlikleri konularında görev yapacak İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.

İşi Berkin'den dinle

"İnsan Kaynakları stratejilerine yönelik olarak işveren markası, örgüt kültürü, iç iletişim, sosyal sorumluluk çalışmaları, sosyal medya yönetimi gibi bir kurumun bütün kültürünü şekillendiren süreç ve projeler üzerinde çalışıyorum."

Yeni Takım Arkadaşımızdan Neler Bekliyoruz?

En iyi yetenekleri Topluluğa çekmek amacıyla aday ve çalışan deneyimini aynı çizgide birleştiren, trendlere uygun ve sürdürülebilir bir işveren markası stratejisinin yürütülmesini sağlar. 
İşveren markası stratejisi doğrultusunda oluşturduğu pazarlama planıyla çalışanlar ve adaylara yönelik tüm iç ve dış iletişim planlarını oluşturur, ajansla birlikte yürütülmesini koordine eder. 
İşveren markası sosyal medya stratejisinin belirlenmesinde etkin rol oynar, strateji doğrultusunda kanalları yönetir ve takip eder.
Yeteneğin Topluluğa çekilmesi için yeni uygulamalar araştırır, uygulanabilecek yeni önerileri geliştirir; hedef kitleye ulaşmak için uygun platformlarının kullanılmasını sağlar.
Topluluk genelinde üniversite - kuruluş işbirliği stratejilerinin geliştirilmesine destek olur; bu çerçevede üniversiteler ve kariyer merkezleri ile çalışma planlarının oluşturulmasında etkin rol alır, etkinliklerin yürütülmesini koordine eder. 

Nasıl bir takım arkadaşı arıyoruz?

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İşveren markası yönetimi konusunda ya da pazarlama alanında deneyimli,
Ajans yönetimi ve gençlik iletişim mecraları konusunda görev almış,
Çok iyi derecede İngilizce bilen, 
Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
 
Cinsiyetsiz CV Cinsiyetsiz CV