AR-GE UZMANI

  • Deneyim Deneyimli
  • Lokasyon KOCAELİ - GEBZE
  • Fonksiyon ÜRÜN GELİŞTİRME
  • Çalışma tipi Tam Zamanlı
  • Çalışma tipi 30.4.2019

ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ

Tüketim ürünleri alanında, 70 yılı aşkın bir süredir öncü ürün ve kategorilerde tüketici ihtiyaçlarını karşılayan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri; temizlik kağıtları, bebek bakım, kişisel bakım, ev bakım ve ev dışı temizlik kategorileri altında Selpak, Solo, Uni, OK, Detan gibi birçok öncü markayı bünyesinde barındırıyor ve çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın gereği olan tüketim ürünlerinin sunumunda öncülük yapmak ve kullanımını yaygınlaştırmak temel amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. 

Yeni Takım Arkadaşımızdan Neler Bekliyoruz?

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Temizlik Kağıtları Ar-Ge ekibinde görevlendirilmek üzere Ar-Ge Uzmanı aranmaktadır.
 
Rekabet koşulları, tüketici beklentileri ve yeni teknolojileri takip ederek yeni malzeme, hammadde, yarı ürün ve ürün araştırma ve geliştirmeye yönelik çalışmaları yapmak.
İnovasyon yaklaşımı içinde, yeni yarı ürün ve ürünler araştırıp geliştirmek, mevcut ürünlerin iyileştirilmesi projelerini yürütmek ve bunların üretime uyarlanmasını koordine etmek.
Yatırım projelerinde makine seçimi, onay çalışmaları, malzeme, hammadde, yarı ürün, ürün ve ambalaj özelliklerinin belirlenmesi, denemeler yapılması ve devreye alınması çalışmalarına destek vermek.
Yurt içi ve yurtdışındaki üniversiteler, araştırma kurumları ve tedarikçiler ile işbirliğinin geliştirilmesine ve sürdürülmesine katkı sağlamak.

Kimi Arıyoruz?

Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen makine, kimya, endüstri mühendisliği veya kimya bölümlerinde tamamlamış.
Konusuyla ilgili 2 yıl deneyim sahibi.
İyi derecede İngilizce bilen.
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Gebze ve çevresinde ikamet eden/edebilecek.
Cinsiyetsiz CV Cinsiyetsiz CV